Відокремлений підрозділ Василівська філія І-ІІ ступенів КЗО "Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів (опорний заклад)

   





Васильевка
  
     
  

Наші досягнення

ЗАСКОКА МАРГАРИТА

Районний конкурс читців "Ми діти твої, Україно!", 2011 р., 7 клас, 

ІІ місце (вчитель Сікан О.А.);

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, 2012 р., 8 клас, ІІ місце 

(вчитель Гуржій В.М.);

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з російської мови,2012 р., 8 клас, ІІ місце (вчитель

Саліженко А.М);

районний конкурс ім. Т.Г.Шевченка, 2012 р., 8 клас, ІІІ місце (вчитель Сікан О.А.);

Всеукраїнський конкурс з російської мови та літератури "Лукоморье", 2013р., 8 клас,

бронзовий сертифікат(вчитель Саліженко А.М.);

районний марафон дитячої творчості, номінація "Хореографічна композиція", 2013 р.,

8 клас, І місце (керівник Саліженко А.М.);

районний конкурс ім. П.Яцика, 2013 р., 9 клас, ІІ місце(вчитель Саліженко А.М.);

районний навчально-виховний проект "Іду душею до Тараса", 2014 р., 9 клас, І місце(вчитель Саліженко А.М.);

переможець районного етапу V-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка, 2014р., 10 клас ІІ місце (вчитель Саліженко А.М.);

 ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з історії, 2014 р., 10 клас, ІІ місце (вчитель Сергієнко В.Г.);

обласний заочний тур ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, 2014 р., 10 клас, І місце (вчитель Саліженко А.М.);

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з російської мови, 2014 р., 10 клас, І місце, учасник ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади (вчитель Саліженко А.М.);

районний конкурс "Донька України", 2014 р., 10 клас, фіналістка (керівник Саліженко А.М.)

 

АКАСТЬОЛОВА АЛЬОНА

ІІ (очний тур) Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, 2013 р., 8 клас, І місце (вчитель Гуржій В.М.);

районний етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, 2013 р., 8 клас, І місце (вчитель Сікан О.А.);

обласний заочний тур ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, 2014р., 9 клас, І місце (вчитель Сікан О.А.);

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, 2014 р., 9 клас, І місце, учасник ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади (вчитель Гуржій В.М.);

 

СОЛОМЧАК АНАСТАСІЯ

Районний конкурс малюнків "За Олімпійський рух", 2013 р., 7 клас, І місце;

районна виставка художніх робіт "Солонянщина у барвах майбутнього", 2013 р., 7 клас, ІІІ місце;

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з історії, 2014 р., 8 клас, ІV місце, учасник ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської  олімпіади (вчитель Сергієнко В.Г.)

 

ТРУШИНА ТЕТЯНА

 

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з історії, 2013 р.,8 клас, ІV місце, учасник ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади  (вчитель Сергієнко В.Г.);

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з російської мови, 2013 рік, 8 клас, ІІІ місце (вчитель Саліженко А.М.); 

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з російської мови, 2014 р., 9 клас, ІІ місце (вчитель Саліженко А.М.);

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з історії, 2014 рік, 9 клас, ІV місце, учасник ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської  олімпіади  (вчитель Сергієнко В.Г.) 

 

ДІХТЯР ОЛЕКСАНДР


Районні змагання з паперопластики, 2013р., 9 клас, І місце (керівник Чумак О.С.);

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, 2013 р., 10 клас, ІІ місце (вчитель Чумак О.С.);

обласні змагання з легкої атлетики,  крос, 2014 р., !0 клас, ІІІ місце (вчитель В'язова Л.Л.);

районні змагання з основ Захисту Вітчизни, 2013 р.,10 клас, крос,І місце; підтягування на перекладині, І місце (вчитель Сергієнко В.Г.);

обласні зональні змагання з основ Захисту Вітчизни, 2014 р., 10 клас, крос, І місце, підтягування на перекладині, І місце (вчитель Сергієнко В.Г.). 

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури, 2015 р., 11 клас, І місце (вчитель Сергієнко В.Г.)

 

БЕРЕСТЕЦЬКИЙ ВАДИМ, КРИКУН АРТЕМ,КОМПАНІЄЦЬ СЕРГІЙ, ДІХТЯР ОЛЕКСАНДР

Силове п'ятиборство за програмою районних змагань з основ Захисту Вітчизни серед юнаків загальноосвітніх шкіл Солонянщини, присвячених захисникам єдності та незалежності  України ( вчитель СЕргієнко В.Г.)

 

ДЕРМАНЕЦЬ АЛЬОНА, ІВАНОВА ТЕТЯНА, АКАСТЬОЛОВА АЛЬОНА

Чемпіонат району з стрітболу серед дівчат загальноосвітніх шкіл Солонянщини, присвяч

ений захисникам єдності та незалежності України, 2015 рік. І місце ( вчителі Сергієнко В.Г.. В'язова Л.Л.)

 

ДЕЙНЕГА АНДРІЙ (8 клас), ДІХТЯР ОЛЕКСАНДР (9 клас),МОІСЕЄНКО ЄГОР (10

клас), БУЛАВКО АРТЕМ (10 клас), ОСУХ РОСТИСЛАВ (9 клас), ПУЦИКОВИЧ 

МИХАЙЛО (9 клас)

Районний чемпіонат з основ захисту Вітчизни, 2013р., ІІ місце (керівник -

вчитель Сергієнко В.Г.).

 

ДІХТЯР ОЛЕКСАНД (9клас), САБОТАШ ПАВЛО (10 клас), САБОТАШ НАТАЛІЯ,

КУЧЕРЕНКО АНАСТАСІЯ, ВИДРЯ АЛЬОНА, ПЕТРЕНКО РУСЛАН (11 клас).

Районні інтелектуальні ігри "Пізнаймо європейський світ", 2013 р., ІІ місце. (керівник -

вчитель історії Сергієнко В.Г.).

 

ФЕДУСЬ КОСТЯНТИН (3 клас), МІШАТКІН ДЕНИС, ЧЕРНЯК ОЛЕКСАНДР, ГОРБЕНКО

СТАНІСЛАВ, ГАЙДАШ СЕРГІЙ, МАРЧЕНКО МАКСИМ, ГОРБЕНКО ВЛАДИСЛАВ, (4 клас),

ХАЛІУЛІН РОМАН (3 клас), КУЧЕРАК В'ЯЧЕСЛАВ, БЕРЕСТЕЦЬКИЙ ВАДИМ, ЄФІМЧУК 

АРТЕМ (5 клас)

Районні змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч", 2013 р., ІІІ місце

(тренер Гайдаш І.А.), 2013р., І місце.

 

МОІСЕЄНКО ЄГОР (10 клас), КРИКУН АРТЕМ (9 клас), АНТОНЕНКО ВІТАЛІЙ, БІЧУ

МАКСИМ (7 клас)

Районні змагання "Яскраве небо Солонянщини", 2013 р., І місце (керівник - вчитель

Чумак О.С.).

 

ЄЛЬСУКОВА АНАСТАСІЯ, ЗАСКОКА МАРГАРИТА, ДЕЙНЕГА АНДРІЙ (8 клас),

ПУЦИКОВИЧ МИХАЙЛО, ОСУХ РОСТИСЛАВ (9 клас), ТРИНКІНА ТЕТЯНА (5 клас);

ІВАНОВА ТЕТЯНА (9клас), ПИВОВАРОВА КАТЕРИНА (6 клас), ДІХТЯР ОЛЕКСАНДР,

ІВАНОВ ВАЛЕНТИН, БІЛИЙ ВОЛОДИМИР (9 клас), ТРУШИНА ТЕТЯНА (7 клас)

Районні змагання за програмою гри "Зірниця", 2013р., ІV загальнокомандне місце,

ІІ місце в номінації "Спорт". (Керівник - вчитель Сергієнко В.Г.).

 

ІВАНОВА ТЕТЯНА


ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з німецької мови,2012 р., 9 клас, ІІ місце (вчитель

Гуржій В.М);

Районні змагання з настільного тенісу, 2013р., 9 клас, ІІ місце,(тренер Москаленко О.В.);

обласна олімпіада з настільного тенісу, 2013р., 10 клас, ІІ місце (тренер Москаленко О.В.)

ІІ (очний  )тур Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, 2014 р., 11 клас, ІІ місце (вчитель Гуржій В.М.)

ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури, 2015 р., 11 клас, ІІ місце (вчитель В'язова Л.Л.)

КАЧУЄВСЬКА ЄЛИЗАВЕТА

Районні змагання з настільного тенісу, 2013 р., 10 клас, ІІІ місце

(тренер Москаленко О.В.);

обласна олімпіада з настільного тенісу, 2013 р., 11 клас, ІІ місце (тренер Москаленко О.В.)

Пивоварова Катерина (7 клас), Дейнега Тетяна, Єфімчук Олександр (8 клас),

Дейнега Андрій (9клас), Іванова Тетяна, Іванов Валентин(10 клас), Качуєвська

Єлизавета (11 клас) - чемпіони районних змагань з настільного тенісу  серед учнів 

ЗНЗ на Кубок  "Заводу Полімердеталь",2013 р.;

Єфімчук Олександр, Дейнега Андрій, Іванова Тетяна, Качуєвська Єлизавета - переможці

зональних змагань з настільного тенісу, 2013 р.; срібні призери обласних змагань.

(керівник Москаленко О.В.)