14.04.2017
Обласні зональні змагання
На базі нашої філії відбулися обласні зональні змагання з допризовної підготовки юнаків. Участь брали збірна команда Солонянського району під керівництвом Сергієнка В.Г., та команда з Дніпровського району Олександрівської СЗШ під керівництвом Репешко О.О. Перемогу здобула наша збірна. Також цього дня проходили районні змагання з легкоатлетичних чотириборст, наша команда посіла 3 місце.
Вітаймо переможців!!!
13.04.2017
Акція "Великодній кошик"
![](/uploads/org2154/news_1492510793__thumb.jpg)
Відбувся збір гуманітарної допомоги для воїнів у зоні АТО.
13.04.2017
Великоднє диво!
![](/uploads/org2154/news_1492069672__thumb.jpg)
Учні 1 класу ознайомилися з традиціями Великодня,підготувавши виховний захід "Великоднє диво".
06.04.2017
Суботник!!
![](/uploads/org2154/news_1491896809__thumb.jpg)
Прекрасна традиція — збиратися і гуртом наводити лад у школі - і вона успішно відроджується.
11 квітня працівниками та учнями школи проведено масштабне прибирання пришкільної території. Весняний вітер і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника. Було прибрано шкільні клумби, парк, обеліски слави. Працювали завзято як на шкільному подвір’ї, так і на закріплених територіях і біля меморіальних могил.. Тепер навколо чистота і порядок.
22.03.2017
Кубок ім.Володимира Коновалова.
![](/uploads/org2154/news_1490686204__thumb.JPG)
На базі Василівської філії відбулися змагання з волейболу на кубок ім.Володимира Коновалова. Перемогу здобула команда Солонянської СЗШ №2.
10.03.2017
Добре діло!
![](/uploads/org2154/news_1489389464__thumb.jpg)
10 березня 2017р. з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території школи представники технічного персоналу, учні 5-9 класів, педагогічний колектив нашої школи вийшли на традиційний «Суботник». Прекрасна традиція — збиратися на подвір'ї і гуртом наводити лад у школі. Дякуємо всім за працю!
08.03.2017
З Днем народження!
![](/uploads/org2154/news_1489130656__thumb.jpg)
В чарівне свято весни святкує свій День народження Сергієнко Володимир Григорович
08.03.2017
З 8 Березня!
![](/uploads/org2154/news_1489128751__thumb.jpg)
У класних колективах відбулися святкові привітання чарівним матусям, бабусям.
21.02.2017
День Рідної мови!!!
![](/uploads/org2154/news_1488444107__thumb.jpg)
Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.
20.02.2017
Герої не вмирають!!
![](/uploads/org2154/news_1488281552__thumb.jpg)
! Сьогодні ми зібрались в цьому залі, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь правду і гідність і віддали своє життя за Україну. Ми з вами добре пам’ятаємо про події, які відбувались на Майдані, в столиці України. Події, які дали поштовх до дій по всій території держави. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли Український народ, вже в сучасний період новітньої історії боротьби за утвердження Української державності, продемонстрував свою європейськість, гідність і прагнення до свободи.