Apr 6, 2018
Великодній кошик воїнам АТО.
![](/uploads/org2154/news_1523005117__thumb.jpg)
Робити добро чи ні — це особисте право кожної людини. Кожен має право морального вибору, який відображає його поведінку в різних життєвих ситуаціях. ! Творити добро - ось сенс життя!
Уже не в перше наші учні та працівники роблять добру справу для наших захисників на сході. І на передодні Великоднього свята в нашому навчальному закладі пройшла акція «Великодній кошик воїнам АТО». Великодні гостинці, зібрані нашими учнями та працівниками, вже передані воїнам на схід.
Дякуємо всім учасникам акції за активність і турботу про воїнів-захисників Батьківщини.
Apr 6, 2018
Суботник!!
![](/uploads/org2154/news_1523003694__thumb.jpg)
6 квітня працівниками та учнями школи проведено масштабне прибирання пришкільної території. Весняний вітер і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника. Було прибрано шкільні клумби, парк. Працювали завзято як на шкільному подвір’ї, так і на закріплених територіях. Дякуємо всім за співпрацю!
Mar 30, 2018
Пісенний фестиваль.
![](/uploads/org2154/news_1522665288__thumb.jpg)
Українська пісня... Що може бути прекрасніше, мелодійніше, ніж наша українська пісня. Пісня, навіть у найважчі хвилини, була єдиною розрадою, єдиною втіхою. У пісні, як і в людини своя біографія, своя доля.
Пісня! Як багато вона важить у житті людини! У ній його минуле, сучасне і майбутнє .У ній - душа народу. «Українська пісня! Хто не був зачарований нею, хто не згадує її, як своє чисте прозоре дитинство , свою горду юність ,своє бажання бути красивим і ніжним, сильним і хоробрим?»- писав Олександр Довженко.
Mar 7, 2018
8 Березня!
![](/uploads/org2154/news_1520930730__thumb.jpg)
. З ледь відчутним весняним подихом до нас приходить чудове жіноче свято – 8 березня. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Будьте коханими і кохайте.
Feb 26, 2018
"Кохання з першого погляду"
![](/uploads/org2154/news_1519641659__thumb.jpg)
Минулого тижня у приміщенні школи відбулася гра "Кохання з першого погляду" , яку було проведено сумісно з Василівським будинком культури, яким керує Явдошляр Л.П.
Ведучими гри були Кучеренко Анастасія та В'язовий Владислав.
Учасниками гри стали:
1 пара: Івоніна Анна та Лавров Павло;
2 пара: Количева Ангеліна та Ларін Ілля;
3 пара: Форостинська Аеліта та Форостинський Денис.
Що ж за гра проходить без журі, а ними були: Кінаш О.Л., Олексієнко Н.П.,В'язова Л.Л. та Крепак А.О.
Наша гра допомогла учасникам краще пізнати один одного,міцніше подружитися,та покращити настрій глядачам. Перемогу здобула пара №1 ( Івоніна Анна та Лавров Павло), а приз поїздка до м.Дніпро, в кінотеатр на фільм "Чорна пантера"
Feb 13, 2018
Засідання педагогічної ради
![](/uploads/org2154/news_1518629553_402_thumb.jpg)
13 лютого відбулось засідання педагогічної ради вчителів про вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників.
Feb 9, 2018
" Школа друзів зустрічає!"
![](/uploads/org2154/news_1518436235__thumb.jpg)
Лютий в школу знов запросив
І теплом у душі зустрічає.
Дім наш зранку повний гостей
Своїх ластів'ят він вітає.
Jan 22, 2018
День Соборності України!
![](/uploads/org2154/news_1516696273__thumb.jpg)
День Соборності— свято України, що відзначається щороку 22 січня в день
проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської
Народної Республіки, що відбулося в 1919
Свято встановлено в Україні «...враховуючи велике політичне та історичне значення
об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки
для утворення єдиної (соборної) української держави...» згідно з Указом Президента
України «Про День соборності України» від 21 січня 1999року .
Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української
Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в
1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
Jan 12, 2018
Встановлення нової інтерактивної дошки.
![](/uploads/org2154/news_1516097681__thumb.JPG)
У школі встановлено ще одну нову інтерактивну дошку для старших класів.
Jan 11, 2018
Громада колядує!
![](/uploads/org2154/news_1516097053__thumb.jpg)
Новорічні та різдвяні свята тривають, продовжуються вітання. А сьогодні – 11 січня 2018 року відбулось чудове дійство – справжній фестиваль гуртів колядників та щедрувальників «Громада колядує». Учасників гостинно прийняла Надіївська філія КЗО «Солонянське НВО». Завзяті ведучі запрошували до виступу учасників заходу. А програма була насиченою, різноплановою, змістовною і святковою. Потішили глядачів герої казки «Царівна-Жаба» на новий лад, яку артистично розіграли учні Аполлонівської СЗШ. Розчулив усіх і Чорт, який мріяв про балет, з виступу учнів Василівської філії за мотивами гоголівських «Вечорів поблизу Диканьки». А Коза з вертепу Надіївської філії, хоч і лякала глядачів своїми ріжками, та була напрочуд милою та веселою.